| Katty1234 a întrebat:

Am o intrebare. Eu am o pisica( stau la bloc) si din cauza parintilor care nu sunt iubitori de animale nu mai pot s-o tin in casa. Matusa mea sta la curte si ea are 8 pisici si ma gandeam s-o duc la ea, dar mi-e frica sa nu fuga sau ceva pentru ca e putin mai,, speriecioasa,,. Credeti ca se obisnuieste la curte cand va vedea celelalte pisici? Si care ar fi pasii prin care as putea obisnui-o acolo?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica ca pisica daca o vad motanii aia si or fi vreo 4 fuge sigur in vecinatate indiferent ce i-ai face.