| goiceeaalinaa a întrebat:

Buna tocmai mi-am luat un perus verde este foarte dragut si ciripeste mereu insa in seara asta era c-am suparat cel putin asa cred statea numai la oglinda si se uita asta nu ar fi o problema insa faci tot timpul din gat am crezut ca are ceva si inca nu sunt convinsa insa cand am bagat mana la el a inceput sa ciripeasca Mentionez ca este baiat. poate fi agitat pentru ca este in zilele de imperechere? Batonul de seminte face rau? Va rog urgent

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Perusii iubesc oglinda si nu cred ca batonul de seminte ii poate face rau, nu iti mai face griji degeaba

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlleAlexandraAlexutza21 a răspuns:

Batonul de seminte nu are cum sa ai faca rau si perusi le place sa stea in oglinda sa se priveasca...big grin