| Betty_9264 a întrebat:

Acum 5 zile catelusa mea Bichon a nascut 5 pui.
Mi se pare ceva ciudat la urechile lor...nu au gauri..nu stiu cum sa ma exprim.(gaura pe care noi o stergem dupa baie cu un betisor de ureche )...ei nu o au! E normal? Asa au toti puii noi-nascuti?
Helpppppp crying((
Dau funa!

7 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... cred ca nu e normal. cel mai bine du-te NEAPARAT la un specialist... si daca tot mergi so consulte un pic si pe catelusa
Bafta! Sper ca e normal.nu am caine deci nu prea stiu crying(

| Crucified a răspuns:

Asa se nasc ei

| PяInCєSs a răspuns:

Nu imi dai si mie un puisor? tongue Vorbesc serios nu glumesc big grin

| Betty_9264 explică (pentru PяInCєSs):

Nulaughing).

| PяInCєSs a răspuns (pentru Betty_9264):

Eh oricum mersi pentru raspuns :*

| twilightt a răspuns:

Te rog mult de tot poti sa imi dai si mie un pui caut de multa vreme te implor! ii pot asigura ingrijire foarte buna iubirea necesara tratament daca e bonav te implor!

| Betty_9264 explică (pentru twilightt):

Nu dau nici un pui, si aici nu e targ de animale, nici pet-shop!
Oricum ca ii pastrez pe toti 5, si chiar daca nu ii pastram ii dadeam cu 200 euro, adica 800 lei.Asa ca va rog NU MA MAI INTREBATI! Ca NU dau pui!
Si puteti sa va duceti la un pet-shop cum ar fi: ZooMania, Animax, si chiar in tagul de animale!