| NeGaTiwE a întrebat:

am o problemahappy Deci tocmai ce facusem baie si am luat un betisor ca sa ma curat in ureche happy si nu m-am uitat la betisor dar dupa ce l-am scos din ureche am observat ca nu mai era vata happy Deci nu stiu sigur daca vata a ramas sau nu in ureche happy Se poate intampla ceva daca vata a ramas in ureche?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar nu simti daca a ramas in ureche?

| NeGaTiwE explică (pentru darrio2007):

Pai nu prea este greu sa imi dau seamasad asa nu ma doare sau ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, nu simti nimic? Mergi la ORL sa ti-o scoata daca este acolo si tu nu poti.