| Yssy12 a întrebat:

am gasit o pisica in parc si am luat-o in casa.Am spalat-o cu sampon de bebelusi de cap,fara parabeni de galbenele.E bine? Si cate vaccinuri trebuie facute? Va rog mai multe detalii! Dau funda, fara link-uri!

Răspuns Câştigător
| TofanCristi a răspuns:

E foarte frumos gestul tău! E bine să faci câteva vaccinuri. Dar cel mai bine este să consulţi un medic veterinar.

Informaţii care te pot ajuta :
► Vaccinul contine microorganisme slabite sau ucise, care activeaza propriul sistem de aparare si de protectie al organismului si stimulează formarea de anticorpi.

2 răspunsuri:
| justbelieve a răspuns:

Mai bine te duci la medicul veterinar sa o consulte si iti spune sigur ce vaccinuri ar trebui.nu sa ii faci dupa "ureche"

| Powner a răspuns:

Cel mai simplu te poti duce la un medic veterinar...