| Katyk3229 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pisica mea e gestanta si are aproximativ 2 luni azi noaptea s-a culcat in bucătărie la ora 12 a început să miorlae eu am crezut ca poate vrea afara si m-am dus sa vad ce face ea era pe scaun dar tot miorlaia la ora 3 a început iar sa miorlae și m-am dus iar far la fel stătea pe scaun și miorlaia azi dimineata i-am dat voie in curte eu am plecat in casa si ea a început iar sa miorlaie eu am iesit dar ea stătea sub pat si nu se linistea i-am dat de mîncare dar na vrut să mănînce de eri seara a început să se spele constant e semn ca in curand va naște?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Se pregateste a naste, stai pe langa cu o cutie de carton si niste prosoape ca sa nu se culce puii pe rece.Stai pe langa ea sa vezi cum decurge nasterea, daca apar complicatii, cheama veterinarul.

3 răspunsuri:
| Katyk3229 explică (pentru Vikaa):

Mersi mult

| Andreeush a răspuns:

Probabil se pregătește să nască.

| girada79 a răspuns (pentru Katyk3229):

A născut?