| king5151 a întrebat:

Am o pisica cu varsta de un an gestanta si de aseara nu o mai gasesc, am cautat-o peste tot. De ce ar fi plecat de acasa? Stau la curte

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

A fătat cel mai probabil

| Miruna333 a răspuns:

E posibil sa se fi dus sa fete. Imi aduc aminte cand eram mica ca asa facea si pisica mea cand fata. Pleca gestanta si la scurt timp se intorcea fara. Iar peste ceva timp aducea pisoii, cand era pregatita. Cel mai bine ar fi sa o sterilizezi dupa.

| nevermind1234 a răspuns:

Nu a plecat de acasă. Pisicile își caută un loc in care sa se simtă in siguranță atunci când simt ca trebuie sa fete. Va apărea după mâncare când isi va recupera puterile. Data viitoare îi poți pregati tu un culcuș undeva într-un loc izolat. (Noi țineam pisicile in casă si toate aveau obiceiul sa se ascundă in șifonier când le venea sorocul laughing) )