| bibiiiy a întrebat:

Buna TPU.am o pisica,de 1 an.ei bine,acum am decis sa imi iau un caine.asa am si facut.mi-am luat un bichon frise,in varsta de aproape 3 luni. problema este ca toto(asa il cheama pe catel),este foarte dragastos cu kitti(pisica),dar kitti nu este dragastoasa cu el.nu il lasa in pace,il zgarie.am dus-o la bunica mea de 1 saptamana.credeti ca ar trebui sa dau pisica? pentru ca asa nu se mai poate,nu vreau ca toto sa pateasca ceva. help mee! FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| bibiiiy explică:

Da,dar nu stiu ce sa fac.ei doi nu pot traii in acelasi apartament, deoarece pisica nu il lasa in pace.parintii m-au sfatuit sa o dauwinking

| Radu_7899 a răspuns:

Pisica cred ca era favorita ta inainte sa ai un caine, ea simte ca tii mai mult la caine decat la ea, si incearca sa se faca autoritara, oricum dupa ce va creste cainele, va face legea