| bibiiiy a întrebat:

Buna TPU.de o saptamana am un bichon frise, baiat in varsta de 2 luni si o saptamana. vreau sa va intreb daca vi se pare mult 1.000 de lei pentru un catel.eu atat am dat pe el, pentru ca mai ieftin nu am gasit.as vrea sa imi spuneti si un nume pentru el.vi se pare frumos numele,, toto,,? funda!

1 răspuns:
| Adrienutza99 a răspuns:

Numele ''TOTO'' e chiar simpatic dar as putea sa iti propun si alte nume de ex:Boy Elroy Harry Jack Milo Rex Lessy Peter Tarzan...etc.