| Robert_Timofte_1993 a întrebat:

Am o pisica pe nume Pisa.Are in jur de vreo 2 ani si e jucausa din fire. Asta vara i-a iesit o bubita pe la zona posteriorului. Spre septembrie i s-a lipit bubita si s-a desprins din nou si uneori ii curge sange. Deci daca ati avut asemenea cazuri la animalele voastre(pisici) va rog ajutati-ma. P.S dau fundita si multumesc aticipat! happy

4 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Sincer tu nu ai ce sa faci, trebuie sa o vada un veterinar. Daca tii la ea du-te la doctor.

| Robert_Timofte_1993 explică (pentru petre059):

Te rog frumos nu mai chinuii display-ul la calculatorul tau cu fata ta happy. Si nu mai bate tastatura degeaba! Ok? Si da am fost mai intai la doctor semi-doctule inainte sa intreb si ghici ce avea bubita aia din cauza ca ti-a vazut mai multe comentarii de ale tale.

| petre059 a răspuns (pentru Robert_Timofte_1993):

Mi-a placut fata ta si am tras-o in poza si am pus-o la avatar, frumuselulelaughingsi daca pisica ta Pisat s-a facut bine e ok, cred ca ai lins-o sub codita si ia trecut!

| Robert_Timofte_1993 explică (pentru petre059):

Îmi pare rău de mama ta că a creat un specimen ca tine. happy.În plus ti-aș lua job-ul dacă aș începe să ling pisicile sub coadă.În plus eu nu am întrebat hunii ca tine.Eu am întrebat pe cei cu animale de companie, mai ales pisici.Asa că du-te apucă-te de numărat grămezile de bălegar din fața casei tale sau fă alt ceva, ceva mai inteligent adică de mintea ta de copil de clasa a iv-a.O seară bună îți doresc tovarăș infantil. tongue