| anonim_4396 a întrebat:

Buna ajutor plizz! Astazi mi-a venit ciclul a o mia oara[sunt obisnuita nu-i ceva greu]Dar am observat ca imi curge sange in zona posteriorului, este normal?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Nu iti curge pe acolo. E ceva normal sa te murdaresti peste tot. Sangele este un lichid si nu are ce directie vrei tu. Este normal sa te murdaresti.

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Cu toata rusinea intreb ceva xxx anal? ca altfel motiv nu prea ai esti prea tanara pentru hemoroizi.Nu lua raspunsul ca o insulta ok?!

| Crucified a răspuns:

Pfffaiii ati zapacit lumea cu intrebari din astea despre ciclu raised eyebrows