| ADRIJK a întrebat:

Am o problema am un catel de 4 luni din rasa doberman nu vrea sa manance nimica de ieri si doarme mereu
P.S are carnetu de sanatate la zi si e deparazitat

Răspuns Câştigător
| cateluuus a răspuns:

Ar fi bine sa il duci la veterinar. El iti va spune ce ar trebui sa-i dai.

1 răspuns:
| BizuBVBArmy a răspuns:

Si eu ma patit asa cu cainele meu Am mers cu el la vaccin iar dupa ce i-a facut vaccinul si am ajuns acasa cu el a acut o reactie alergica la vaccin si nu a mancat de loc asa ca ma contact un vet iar el mi-a spus ca e o reactie alergica si isi var reveni in max 48 de h