| millar a întrebat:

am o problema cu o catea cam de un an ..am adoptat-o de curand si latra excesiv, o hranesc destul de bine 3 mese bogate, o tin legata si latra noaptea si ziua cand nu suntem langa ea, iar cand ne ducem langa ea sare pe noi. Ce as putea face sa nu mai latre? Ai mei vor sa o dea daca nu se potoleste.

3 răspunsuri:
| millar explică:

A fost tinut tot in lant.

| tylverat a răspuns:

Pai oare de ce latra cand nu sunteti voi acolo? Sracul caine vrea atentie, ar trebuie sa o bagati mai mult in seama si sa va jucati cu ea, pana la urma o sa se potleasca happy

| Karina47 a răspuns:

A fost tinuta in casa de fostul stapan? Asta ar putea fi cauza. al meu sta cu mine in casa dar cand am de facut cate ceva si nu pot fi atenta la ce face, il leg, si atunci cred ca imi latra toata evanghelia