| Originaltroll a întrebat:

am si eu o intrebare, azi am adoptat un pui de pisicuta si stiu ca trebuie sa-i fac vaccinuri. Imi poate spune cineva cam cat ma costa toate vaccinurile necesare pentru ea? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KarinaLee6 a răspuns:

Nu e musai să o vaccinezi. Am 4 pisici, nici una nu e vaccinatã și nu s-or îmbolnăvit niciodată (exceptând cea mai bătrână, dar ea a avut ceva problema la unul dintre ochii).

2 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Nu cred ca sunt scumpe. Mai bine ai vorbi cu un medic veterinar ca difera preturile. Oricum intrebarea asta ai pus-o degeaba. Daca ar fi scump ai lasa pisicuta nevaccinata?

| Originaltroll explică (pentru SporeBox):

Desigur ca nu o las fara vaccinuri, intrebam doar ca fapt divers.