| Temmp0 a întrebat:

La bunica la tara a incercat sa intre un hot intr-o incapere. A aruncat otrava pentru caine, dar cainele nu a mancat, in schimb, au mancat 2 pisici. ( hotul nu a reusit sa fure nimic )

Pisicile se simt rau, in special motanul. Se simte rau. a inceput sa manance putin, si bunica i-a dat lapte. Incepe sa se miste prin curte. dar tot rau se simte.

Cate sanse sunt sa supravietuiasca?

1 răspuns:
| ABCD122 a răspuns:

Dale sa manance lapte natural sau 'acru', acesta le va ajuta mai bine sa elimine otava.Bafta!