| girlonfire56 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema:pisicul meu ne zgarie pursisimplu doar cand stam in picioare.miorlaie putin la noi si sare si ne zgarie si incearca sa ne si muste. daca puteti sa-mi spuneti si cum pot sa rezolv.dau FUNDAlaughing

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Jucativa cu el... Se simte neglijat.
Sau cineva il tot loveste cu picioarele si sa invatat sa fie lovit si acum ataca el

4 răspunsuri:
| Artemis16 a răspuns:

Nu-l bagi in seama, el incearca sa atraga atentia asupra lui.happy joaca-te mai mult cu el big grin

| Eoop23 a răspuns:

Trebuie sa-i acorzi cat mai multa atentie, joaca-te cu el, ii poti cumpara un ghem de ata cand nu ai tu timp!

| Nemessis a răspuns:

Petrece mai mult timp cu el, sau castreazallaughing sau taiei ghiarele sa nu te mai zgarie. Daca are mancare asigurata si apa si nisip poate vrea sa se joace cu tine.Dar taiei ghiarele... Funda?

| girlonfire56 explică (pentru Nemessis):

Imi pare rau dar i-am dat altciuva funda