| lizuca1998 a întrebat:

Am si o intrebare. catelul meu a fost muscat de un alt caine si are 4 rani in zone labutelor posterioare. Acele rani au devenit purulente si l-am dus la veterinar insa am auzit ca daca se infecteaaza ranile, infectia se poate extinde in organism si poate ramane fara picior. Asa este?

1 răspuns:
| WolfyDy a răspuns:

Nu te da batut. mergi la mai multi veterinari am si eun un catel fara labuta stanga din fata. la mine nu e vorba de infectie dar in fine