| casian503 a întrebat:

Are cineva niste pui de pisica si nu ii doreste? Eu as avea nevoie de niste pui de pisica deoarece pisica mea a devenit mama de curand iar puii ei au murit asa ca ne trebuie altii ca sa nu se imperecheze iar. Din Timisoara sunt. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Imi pare rau pentru pisoiasi :(.Va rog, faceti o postare pe Facebook si distribiti in grupuri, de ex in grupul SOS Animal Rescue, sau de exemplu pe pagina https://www.facebook.com/......A.O.VIATA/ oameni care au gasit pui de pisicuta abandonati si au nevoie de o mamica ce alapteaza. Sper sa te ajute raspunsul meu.

| casian503 explică (pentru GabyT10):

Multumesc mult! Dar pisoiasii sunt din Ploiesti iar eu din Timisoara.

| GabyT10 a răspuns (pentru casian503):

Postati dumneavoastra un anunt pe acel grup si pe acea pagina, in care spuneti ceea ce s-a intamplat si specificati localitatea.Sunt sigura ca veti gasi pisoiasi care au mare nevoie de o mamica.

| casian503 explică (pentru GabyT10):

Am postat si de atunci nu am gasit nimic parca a dat Timisoara faliment de pisici?

| GabyT10 a răspuns (pentru casian503):

Sa stiti ca puteti adopta si din alta localitate, exista persoane ca va pot ajuta cu transportul, uneori chiar cei care detin animalutul pentru adoptie happy.Va doresc mult succes.