| lollypop_3471 a întrebat:

Astazi am gasit langa o scara de bloc o multime de pui de pisica. Cativa pareau destul de micuti, in jur de o luna, iar ceilalti pareau sa aiba vreo 4-5. M-am jucat cu cateva si la un moment dat, una dintre cele mici a venit hotarata la mine, mi s-a urcat pe picior si a inceput sa toarca. Cand am plecat s-a tinut putin dupa mine si se uita cu niste ochi asa tristi. Acum ma gandesc serios sa ma duc inapoi si sa o iau cu mine de data asta. Vroiam sa stiu, odata ce o adopt, ce trebuie sa fac? Adica, de e vaccinuri are nevoie? As mai vrea sa stiu si cam cat ar costa. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
trebuie sa-i faci deparazitare si cateva vaccinuri dar treptat nu toate odata costa in jur de 15 lei unulthinking
big hug foarte frumos gest!

| lollypop_3471 explică (pentru papusica987):

Buna. happy
Am rezolvat si cu vaccinurile.
Merci frumos! >big grin

| papusica987 a răspuns (pentru lollypop_3471):

Bv`o>big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaccinul costa 47 lei si ii mai da o pastila. Dar sunt in jur de 3 vaccinuri, trebuie sa-ti zica doctora cand ii faci si carnetul.

| andreea91_7393 a răspuns:

Eu nu stiu de ce vaccinuri are nevoie, dar stiu ca faci un lucru foarte bun daca iei pisicutul acasa, ai un suflet foarte bun! te pup