| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am spalat pisica si am uscat-o tot si dupa ce am terminat cu ea parca inebunise.Se aseza langa picioarele tale si se mangaia de tine si ea nu e chiar asa iubareata.Si am mai vazut ca acum scoate si un lichid pe gura.Ce a patit?

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Cum ai uscat-o? Prin stoarcere sau centrifugare?

| anonim_4396 explică (pentru xerxes1):

Cu prosopul.
Am dat cu prosolul pe ea pana s-a uscat

| ibaal a răspuns:

Poate i-ai bagat sampon in gura...
Si poate n-ai uscat-o chiar asa de bine si se freaca si ea de ce poate ca sa se usuce.
Pisicutele se curate ele tot timpul, ai vazut ca mereu se ling, nu le place sa fie spalatehee hee