| B0Gy a întrebat:

Aveti idee cam cat mar costa sa-mi strerilizez pisica?
Eventual daca puteti sami recomandati vreun veterinar din Iasi.

Răspuns Câştigător
| RoxanaDenisa a răspuns:

Cabinet veterinar Iasi :
- http://www.freidavet.ro/
- http://www.salvanim.ro/
. Dar o sterilizare la pisici costa 70-100 ron.
Iti mai zic ceva :

* pisicile sterilizate până la vârsta de 6 luni au un risc de cancer mamar redus cu 91%

* pisicile sterilizate până la vârsta de 1 an au un risc de cancer mamar redus cu 86%.

Deci ai facut bine ca ai ales sterilizarea pisicii :) Fundita?

4 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Salut eu mi-am sterilizat pisica cu 2 milioane happy

| RoxanaDenisa a răspuns (pentru MaimoSH):

Glumesti nu? 200roni, cred ca dai raspunsuri doar sa te afli in treabawinking crede-ma, am 5 pisici + cele de pe strada care ma ocup cu sterilizarea si hranitul lor si toate sterilizate, deci stiu ce vorbesc. La animale daca nu sti, sa nu te mai bagi tongue

| MaimoSH a răspuns (pentru RoxanaDenisa):

DOAMNE ce naiba de ce te-aș minți? 200 de ron am dat pe ea, a stat internată.

| MaimoSH a răspuns (pentru RoxanaDenisa):

Hmm nu prea cred că nu mă pricep la animale am 2 câini, 1 iepure și o pisică eu cred că ceva tot știuwinking