| tzus a întrebat:

Catelul meu nu mananca de 2 zile.bea doar apa cand i este sete si nu vomita nu are diaree si doar sta, se mai plimba si latra din cand in cand...ba chiar de 2-3 zile nu sta la baie. ce pot sa-i dau sa nu mai stea asa?

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Mergi cu el la veterinar. De ce mai pui intrebari aici? Nu gasesti vreun veterinar pe site.

| Public22 a răspuns:

Joaca-te mai mult cu el si da-i mancarea lui preferata.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristi109 a răspuns:

Poate e bolnav, du-l la un veterinar si cumparai medicamente si mancare sanatoasa. Pate s-a lovit sau cand iese afara (daca iese) poate se iau ceilalti caini si poate de aceea este suparat.