| Maria2007 a întrebat:

Ce mancare ii pot da unei pisici gestante?

Funda!

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poate manca orice a mancat si pana acum.Indicat ar fi sa aiba niste granule mai de calitate, ca puiutii sa isi ia un aport bogat de nutriente, din hrana pe care o mananca mama, dar asta nu e obligatie, ci o recomandare happy

| Annamaria21 a răspuns:

Te duci la pet shop și ceri granule pentru pisici gestate, dar îi poți da si aceiași mâncare ca cea de până acum, acele granule au mai multe vitamine, dar nu sunt o nesecitate mare

| Bella27 a răspuns:

Eu am gasit o pe strada. Am dus o la veterinar si l am intrebat ce mancare sa i dau si el mi-a raspuns: Whiskas. Whiskas e o porcarie si vreau sa i dau ceva de calitate, dar nu stiu, de aceea v am intrebat pe voi. Si inca ceva : La mine in oras nu este petshop.

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru Bella27):

Nici hypermarketuri? la orice hypermarket au raion cu mancare pentru animale, gasesti acolo. Ceva mai de calitate, pisicile de pe strada nu sunt asa sensibile si pot rezista si face pui fara probleme.

| Bella27 a răspuns:

Whiskas, Kitekat, Felix si tot ce mai gasesti prin supermarketuri sunt niste porcari. Incearca sa i dai Purina ONE.