| Ilinca123456 a întrebat:

Cum as putea sa o conving pe bunica mea de 73 de ani sa ma lase cu un caine in casa? Ii tot spun de cand eram foarte mica dar nu am gasit nici o metoda..Plus ca se aproprie Craciunul si da...Nu stiu ce sa-i spun..Stau cu ea si cu mama mea (care e de acord)
Am note bune, cele mai mici fiind 9.
Mda, aveti vreo idee? Stau intr-un apartament cu 3 camere destul de mari.

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Mama ta e de acord, ca sa nu te supere, stiind ca bunica nu iti permite. In alt context, nici ea nu ar fi de acord. Un caine in apartament? Greu. Cine il hraneste, cine face curat dupa el? Bunica?!

| Ilinca123456 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Da draga.Un caine in apartament.Si ce crezi, eu nu pot avea grija de el? Crezi ca nu-l pot plimba? Wow, ce sa zic.

| Ilinca123456 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Esti penibila.