| MarinaMrn a întrebat:

Buna TPU...cum fac rapid bani pe webkinz ca am foarte nevoie de ei. puteti sa ma ajutati sau sa imi trimiteti si mie cadouri.deeaandreea1999 numele de utilizator.
pa pa... dau funtitza

5 răspunsuri:
| Elly55 a răspuns:

Pai de duci la coltul lui Quizzy.Acolo dai pe Quizzy's Discovery Zone deoarece intrebarile sunt in romana si le intelegi mai bine ca sa obtii puncte mai multe si poti raspunde la o categorie intreaga de intrebari si primesti autocolante care le primesti in albumul de autocolante. sper ca te-am ajutat ca si eu am cheltuit banii aiurea. funda?

| Elly55 a răspuns:

Scz acolo,, care le poti vedea in albumul de autocolante"

| Elly55 a răspuns:

Io la zona colectionarilor cand ma duc si gasesc o piatra pretioasa, o vand imi da 50, 100, 120, e putin eu cred ca e mai bine la Quizzy's Discovery Zone deoarece e in romana, afli si ceva nou. eu am completat toate categoriile si am aflat o gramada de lucruri

| ghitzu a răspuns:

Cel mai usor castigi bani pe webkinz daca mergi la zona colectionarilor. Daca ai putin noroc gasesti o piatra pretioas si iti da pe ea 300 kinzkash sau daca gasesti diamantul webkinz iti da pe el 1200 kinzkash. Funda?

| SteauaBucuresti2012 a răspuns (pentru ghitzu):

Unde e zona colectionarilor?