| cățelușa56 a întrebat:

Cum il pot convinge pe tata sa-mi ia o pisica sphinx? Si cam cat costa una? multumesc!

4 răspunsuri:
| Firdinica a răspuns:

O pisica pe care o vrei tu costa cam 250-300 euro.Ii poti spune ca vei ingriji tu si ar trebui sa-i convingi sa aiba incredere in tine. Daca nu merge o sa le spui ca vei mai astepta inca1-2 ani si apoi ii faci sa fie de acord cu tine. Funda?

Răspuns utilizator avertizat

Pai o pisica sphinx costa cam in jur de 200 500 1000 Euro depinde acum si de varsata si de alte criterii :) sper ca ti-am fost de folos:)
http://www.aaz.ro/vanzari/21/pisica-sphynx Uite aici:)

| serandco a răspuns:

Ii poti spune ca nu lasa par ca celelalte pisici.