| BomBonicaThaa2000 a întrebat:

Sall! Cum pot sa imi conving parintii sa imi cumpere un catel? P.S. Stau la bloc. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Spune-le ca te simti singura. Poti incerca sa fii mai tacuta, sa nu mai comunici la fel de mult cum o faceai inainte si sa le dai impresia ca oarecum te-ai izolat. Atunci ei singuri vor observa ca un animal de companie te va face mai sociabila si mai fericita. happy
Eu asa am facut si chiar a functionat! big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cățelul nu este făcut să stea la bloc, merită un spațiu mult mai mare de joacă!
Pa, pa.

| mimiwewem a răspuns:

Fă-le ochi dulci.

| zurick a răspuns:

Salut! Nu cred ca o sa reusesti, si eu vreau un catel i-am spus mamei ca voi avea grija de el etc dar a zis ca in casa ei nu va sta nici un caine (si eu stau la bloc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iai si tu cu frumosul si explica-le ca ai nevoie sa ai un catel in casa.
Te pup!

| SkippTralala a răspuns:

Uita, nu o sa reusesti vreodata.