| SiminaMia a întrebat:

big grin. Am nevoie (din nou) de o urare de scris pe o carte.
E pentru o fata pe nume Emma care citeste destul de mult, face 14 ani si o stiu de foarte mult timp.E genul de fata visatoare si timida. Ce as putea sa scriu pe cartea pe care i-am luat-o?

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

„Emma, îți dăruiesc această carte pentru a o citi cu bucurie!" - nu știu, ceva de genul.

| SiminaMia explică (pentru Morphines):

E cam sec... voiam ceva mai profund big grin.

| Seby1994 a răspuns (pentru SiminaMia):

Emma, iti daruiesc aceasta carte din tot sufletul meu, pentru ca esti singura fata care inca mai citeste laughing nu trebuie neaparat ceva profund(de aia am si glumit). scrie-i ceva sin sufletul tau nu din "sabloane"

| Nechita_Marina_1998 a răspuns:

Emma sper ca aceasta carte sa semnifice ceea ce e in interiorul meu, ceea ce iti potr in suflet si sa iti arate cat de mult tin la tine... sper ca o sa iti placa... -chestii de genu happy