| 12345678913579 a întrebat:

Dau funda! Pisica mea are 3 pui care au deja doua saptamani si nu au ochi...ce e drept sunt cam mici... oare i a nascut prea devreme si trebuie sa mai astept?

Acum un an a mai avut pui care au favut ochi pe la 8- 9 zile si inainte sa faca ochi i a scos din cutie...pe cei de acum nici nu i a scos. Ps sunt sanatosi i a spalat ii hraneste si ei miauna. Credeti ca e cv normal sa nu aiba ochi la doua sapt? Plz funda

1 răspuns:
| Urucu_Laurentiu_1999 a răspuns:

Salut! au ochi, cum sa nu aiba? laughing dar inca nu se deschid. in aceasta perioada ar trebui sa se deschida