| evysor2003 a întrebat:

De craciun am primit o tableta de la tatal meu si am o gramada de jocuri gen temple run, temple run 2, agent dash, angry gran run, subway surf, lost tempell, crazy runing tiny cat run, gingerbread run. Intrebarea mea este: eu m-am plictisit de toate jocurile astea de alergare si nu stiu ce jocuri in care sa alerg sa imi mai descarc pe tableta. Ma ajuta si pe mine cineva? Preferabil cand descarc jocurile sa fii gratuite.Sa nu coste banii.

Răspuns Câştigător
| Lkm_Bibi_1995 a răspuns:

Hey! Ai putea sa incerci Panda Jam,Doodle Jump, Hay Day, Pet Shop Story, Restaurant Story, Littlest Pet Shop. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| EURUOAPA134 a răspuns:

Hey buna o sa iti spun eu urmatoarele jocuri care le am si eu pe tableta:angry birds rio, angry birds star wars, angry birds friends, gta chinatown, super ferme a aparut de downloadat si mai vezi tu ce jocuri paa.