| lol5755 a întrebat:

Ce caine se dreseaza mai bine Labradorul sau Golden Retriever big grin

Răspuns Câştigător
| deutsaaa a răspuns:

Retriverbig grin este foarte jucaus am si eu o catelusa sh intelege foarte bine lucrurile sh e sh ascutatoareebig grin

2 răspunsuri:
| Andreutza1998 a răspuns:

Se dreseaza mai bine golden retriev si costa mai putin decat un labrador dar problema este pieptanatul, dar in rest, este cainele perfect

| 1510anamaria a răspuns:

Amandoua rasele de caini pot fii dresate cu usurinta cu multa munca calm si atentie dar incearca sa iti iei un pui ca ei invata mai repede decat un adult