| Rizee a întrebat:

Bună tpu.De o saptamana am o pisica, eu stau la casa si a aparut o pisica care cred ca are vreo 3-6 luni, am pastrat-o i-am dat sa mănânce, ea s-a atasat de mine.Ieri am mers la plaja si cand am venit a vomitat ceva verde, ea de obicei mânca din frunze ca eu afara am plante.Am bagat-o in casa si nu mânca nimic si a vomitat iar si a avut si diaree, dar dupa a băut apa.
Azi-noapte mama a lăsat-o afara ca sa nu isi faca nevoile in casa.Si azi cand m-am trezit nu am gasit-o nicăieri în curte nici pe strada ca am întrebat oamenii, nu e nicăieri.Ce pot să fac?

10 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

A murit.

| Rizee explică (pentru Madesz):

Există vreo șansă să fie încă in viața?

| Madesz a răspuns (pentru Rizee):

Numai Dumnezeu stie. happy
Btw, ce plante ai pe acasa? E posibil sa se fi otravit.
Si cat timp ai fost la mare?

| Rizee explică (pentru Madesz):

Eu stau in Constanta deci am fost vreo 4-5 ore. Daca s-a otrăvit poate muri doar de la o planta? Sau doar vomita si se deranjează la burtă?

| Madesz a răspuns (pentru Rizee):

Raspunde-mi la cateva intrebari.
Ultima data cand ai vazut-o tremura? Bea multa apa? Avea iritatii in zona gurii?
Si vezi prin casa(sau in afara) daca ai Aloe, cactus, lalele, ficus, crini, crizanteme..craciunite.
(Tot nu a aparut? love struck )

| Madesz a răspuns (pentru Madesz):

(((Nu am vrut sa trimit pupicul. )))

| Rizee explică (pentru Madesz):

Nu,nu a aparut, mama mea încontinuu spune că a murit dar dacă era sa moara nu se ducea altundeva nu avea puterea pentru ca era slăbită, sau murea in zona asta ca nu e nicăieri nici pe strada si nici pe lângă stradele de lângă. Apă nu a baut decât dupa ce si a facut nevoile, iar iritatii nu avea in zona gurii.În curte am crin.

| Madesz a răspuns (pentru Rizee):

Atunci e moarta. Asa fac pisicile cand sunt aproape sa moara. Pleaca de acasa, sa nu moara sub ochii stapanului, ca sa nu provoace suferinta. Sansele ca ea sa se intoarca sunt de 1%, dar nu te baza pe procentul asta extrem de mic.

| Rizee explică (pentru Madesz):

Ok,mulțumesc de răspunsuri.

| Rizee explică:

Pisica pe care o am e aceeasi, scuzați exprimarea greșită si greșelile doar ca sunt foarte agitată