| Illegalfreako a întrebat:

Buna TPU happy. De trei saptamani mi-am cumparat un hamster pitic chinezesc, si il hranesc cu morcovi, mere si seminte si alta mancare uscata. Ce as putea sa ii mai dau ca sa aiba o alimentatie variata si sa isi poata extrage si apa de acolo? (Nu bea apa)

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Ardei, cartof, roșii care sunt la îndemână. Fără ceapă, usutori sau dulce. Al meu a murit pe la vreo 10 luni din cauză că îi dădeam polen. Îi trebuie neapărat rotiță și apă să nu ai vreo problemă. În rest o dietă completa e pe google.

2 răspunsuri:
| Maria2901 a răspuns:

Varza
salata
vezi si tu niste mancare mai suculenta

| catalinSuperMan a răspuns:

Castraveti,le plac castravetii.Atentie,nu le da nimic sarat.Vezi ca gasesti la orice minimarket mancare speciala pentru ei, nu costa foarte mult si le ajunge destul timp.Salut.