| gardin a întrebat:

deci am gasit un pui cam de o luna si ceva, i-am dat sambata dinaintea craciunului un sirop pentru deparazitare, doamna de la farmacia veterinara mi-a dat, acesta a avut foarte multi si lungi iar vineri a inceput sa vomite. Am sunat doctorul veterinar si mi-a zis sa ii mai dau sirop din acela. Faza e ca inca vomita si are diaree, i-am dat cu siringa ciorba de pui, cu legume pisate, iar acum a facut diaree verde.
Nu stiu ce sa mai fac, ce as putea sa ii dau de mancare sa aiba ceva in stomac, vomita cam la interval de 6-7 ore.

4 răspunsuri:
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Pui de?

| Panamax a răspuns (pentru Ceva_Aura_1988):

De o luna.
rolling on the floor

| gardin explică (pentru Ceva_Aura_1988):

Pui de caine,

| Ceva_Aura_1988 a răspuns (pentru gardin):

Du-te la veterinar maine de dimineata. Suna a parvoviroza(cu cat te duci mai repede cu atat mai multe sanse are cainele sa isi revina).