| sieupeaici1976 a întrebat:

I-am făcut pisicii mele operatia de sterilizare si dupa ce a fost cusuta, s-a lovit si s-a umflat. I s-a deplasat putin un intestin si a trebuit din nou sa o opereze si sa o coasa iar. Acum iar pare umflata, dar veterinarul zice ca e umflata din cauza unei acumulari de lichid datorat din cauza ca s-a lovit la prima operatie. Merg zilnic la veterinar ca sa ii scoata lichid si sa ii dea un tratament. Cand mai pun si eu mana pe burta ei eu tot simt ca ar fi intestinul, dar medicul se jura ca nu este. Intrebarea mea este daca acolo este din nou intestin sau este doar lichid.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mergi la alt veterinar.

| Ștefaniq a răspuns:

Îmi pare rău)))))))))))) Iubitul meu a scris asta. Pisica e bine, ai si tu grija de ea. Nu o mai lasa singura.