| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Ieri cand mama a venit de la munca mi-a adus mie si surorii mele lapte si cereale viva. Dupa ce eu si sora mea am mancat am uitat laptele pe birou.Eu,mama si sora mea stateam in pat iar dupa aprox. 15 minute s-a auzit un zgomot.Iar eu am zis "S-a varsat laptele".Cum laptele curgea spre unitatea calculatorului ne-am ridicat agitate din pat deoarece se putea strica unitatea si din cate stiu eu este si periculos.Eu am si 3 animale printre care si o pisica de 6 luni si un motan de 1 an jumatate(castrat).Ei se intelegeau foarte bine insa deodata s-au luat la bataie (banuiesc ca ne-a simtit ca suntem agitate si s-au stresat)iar pisica a facut treaba mare pe ea. Precizez ca era in jur de 5:30.Am incercat sa ii punem unul langa altul insa pisica s-a speriat.S-a retras cu urechile pe spate iar motanul a sarit sa o bata. Dupa care mama i-a despartit si a luat pisica in brate iar motanul s-a urcat pe piciorul maimei pentru a ajunge la pisica. Dupa vreo ora ei erau linistiti si torceau iar sora mea a adus pisica in camera in care era motanul iar motanul o pandea pe sora mea si a vrut sa sara si pe sora mea insa a plecat si s-a dus la caine ca sa il bata insa nu areusit.Azi dimineata mama a pus pisica intr-o cutie. Pisica a sarit si a facut iar caca pe ea, dupa care s-au luat iar la bataie.
Acum este a 2-a zi ora 9:52 iar ele tot nu se inteleg.
Ce pot face pentru a se intelege din nou?
Funda!

Si am uitat sa va spun. Cand cainele meu se juca cu mine pisica a sarit pe spatele ei ca sa o bata(precizez ca se intelegeau chiar forte bine si se jucau toata ziua)
Multumesc!

4 răspunsuri:
| bogdanp a răspuns:

Petre Ispirescu? N-ai trecut de 13, banuiesc!

| XxXNotForKiidsXxX explică (pentru bogdanp):

Daca nu ma poti ajuta mai bine nu mai comentawinking

| EdYtZuU12 a răspuns:

Phai iti spun eu asa am patit si eu nu iti face grij sunt geloase saracutele de ex sa mangai catelul sau pisica aia de 1 an juma si pe urma sa iei pisicuta aceea mica in brate sa vezi ca incearca cu ori ce pret sa o alunge pe cea lalta sau sa iti atraga attentia asta este nu alt cv funda? :X

| Marrry a răspuns:

Mai bine desparti motanul de celelalte animale cam o zi si vezi cum va reactiona cand ii dai drumul...App nu am inteles pe cine se caca pisica?