| Oanny a întrebat:

Neata TPU! Eu am 2 pisici, un motan si o pisicutza.Motanul are un an jumatate si fetita jumatate de an.Ei se intelegeau foarte bine, se jucau...etc.Dar,ieri mi-am dus motanul la castrat,iar pisica nu il mai accepta.O fi din cauza acelei solutii albastre pe care a pus-o la incizia motanului? Il scuipa, nici pe mine nu ma lasa sa pun mana pe ea, dar cand o duc in alta camera se poarta normal.Astept parerea voastra si.ce credeti? Mai sunt sanse sa se inteleaga? Funda! Ms:*

Răspuns Câştigător
| HoneyPot a răspuns:

Cred ca motanul nu mai emana feromonii specifici lui. Din cauza castrarii s-a produs un dezechilibru hormonal care ii confera un altfel de "aura", necunoscuta pentru pisica.

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Acea solutie albastra cred ca este albastru de metil...se poate sa fie speriata happy

| вяυηηєттα a răspuns:

S-ar putea sa fie o mica problema poate din cauza ca l-ai castrat!
Si eu am avut multe pisici(O sa se obisnuiasca)

| pagardel a răspuns:

Buna da este de la acea solutie nu mai stiu exact ce solutie este oricum dupa ceva timp daca il vei spala bine se vor intelege la loc sper ca ti-am fost de ajutor o zi buna