| Mynu a întrebat:

Stau la apartament si am un canis, si as mai vrea un catel... unul mai mare ca talie. Ma gandeam la un boxer.Ce caine imi recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| 96SeB96 a răspuns:

Poate ai vrut sa zici : Chow-Chow si nu e mic e de marime medie mai exact : 45-56 cm.
Mynu pai sunt o gramada de rase mari depinde ce fel de caine vrei.
Sa incepem : Labrador, Golden Retriever, Ciobanesc German, Amstaff, Pitbull, Cane Corso, Doberman, Schnauzer Urias, Dog de bordeaux, Rottweiler, Akita Inu, Bulldog American, Shar-Pei... dupa cum am spus o groaza. si mai sunt happy
funda? happy

2 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

Pentru apartament e bun rasa Chi-Wow-Wow, e mic, adorabil, si nu ai atata probleme cu el
Cuplacere pentru ajutor!

By:Kinus12

| 96SeB96 a răspuns (pentru Kinus12):

Poate ai vrut sa zici : Chow-Chow si nu e mic e de marime medie mai exact : 45-56 cm.
Mynu pai sunt o gramada de rase mari depinde ce fel de caine vrei.
Sa incepem : Labrador, Golden Retriever, Ciobanesc German, Amstaff, Pitbull, Cane Corso, Doberman, Schnauzer Urias, Dog de bordeaux, Rottweiler, Akita Inu, Bulldog American, Shar-Pei... dupa cum am spus o groaza. si mai sunt happy
funda? happy

| AnabelleKr a răspuns:

Eu am un beagle. Ti-l recomand. Este prietenos cu celellte animale, deci nu vei avea probleme in privinta asta.
Sau poti cauta: basset-hound, bulldog american, collie, shar-pei...