| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un caine nou ce imi recomandati, dar sa fie de talie mare funda! vreau si caracteristici despre ei!

Răspuns Câştigător
| vasyyyyyy a răspuns:

Daca vrei ceva mare si de care sa se sperie toti iti recomand un ciobanesc mioritic doar ca are multa blana si e greu de ingrijit big grin

1 răspuns:
| Mandarina888 a răspuns:

Amstaff iti recomand, eu am o femela, sunt niste caini extraordinar de iubitori, foarte protectori si fff frumosi! Sunt extrem de inteligenti! Poti sa dai un search pe google sa vezi cum arata la maturitate! Sau deasemena daca vrei unul mare cane corso!