| meduzza a întrebat:

Stie cineva ce mananca broastele de uscat? Am salvat un brotacel din Herastrau si nu stiu ce sa ii dau de mancare sad am incercat sa il las langa alte broaste dar pleaca mereu pe sosea/asfalt/trotuar unde poate fi calcat sad Va rog sa imi spuneti daca stiti ce sa ii dau de mancare. Mersi :*

Răspuns Câştigător
| madb a răspuns:

La un pet shop ar trebui sa gasesti mai multe informatii si o varianta mai buna decat sa te apuci de prins ganganii pentru el.:*

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Hranestel cu insecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine îl eliberezi în mediul său natural. Dacă totuşi vrei să îl păstrezi, dă o fugă până la un pet-shop şi probabil acolo îţi vor recomanda ceva viermişori pentru el.