| Cookie28 a întrebat:

Buna TPU stiu ca nu pare o problema dar eu sunt foarte ingrijorat.Motanul meu de 4 ani nu a mai venit acasa de ieri dupa masa si el statea in fiecare zi cu noi si venea sa manance dar azi nici urma de el si mi-e frica sa nu fi mancat ceva otravit ca vecinul meu punea acum cativa ani otrava sad voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| LuvTH4ever a răspuns:

S-ar putea sa se fi dus la pisica... primavara este sezon de imperechere.
Si eu am patit tot la fel cu motanul meu ( are 6 ani ), acum cativa ani a lipsit o saptamana de acasa si s-a intors in puterea noptii acasa ( l-am auzit cand mieuna afara la usa ) si cand a intrat in casa am vazut ca a vanit si cu " iubita " ( adica pisica cu care s-a imperecheat ) si n-a mai plecat niciodata.
Poate se va intoarce si al tau.
Sa speram ca nu i s-a intamplat ceva.

3 răspunsuri:
| mickidutza a răspuns:

Pai este vagabond.laughingumbla dupa femei laughing si al meu facea la fel...nu te teme k nu a patit nimic. al meu nu a venit 4 luni acasa. daca nu vine in decurs de cateva saptamani, ia-ti altul prin adoptie.succes.

| H3li0S a răspuns:

Du-te la biserica si pune-i o lumanare la morilaughing

| Cookie28 explică (pentru H3li0S):

Intrebarea mea nu era la misto asta daca te duce mintea sa vezi happy