| KiduZQ a întrebat:

Hey! Ce va place sa faceti in timpul vostru liber? happy

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să citesc.
E cel mai relaxant lucru pentru mine.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce vieţi interesante aveţi...

| RyGoLeTa a răspuns:

Stau pe net{Facebook, Mess, TPUhappy}, desenez(am facut chiar azi un portret al lui Michael Jackson) Ascult muzica{Mj}
Ce face toata lumeahappy

| Latinmoon a răspuns:

Sa ies pe afara, sa ascult muzica, sa vad filme noi, sa stau pe TPU happy.
Dar tie?

| KiduZQ explică (pentru Latinmoon):

Pierd vremea pe mess..ies afara. desenez. happy Ma uit pe TPU la intrebari happy Nimic specialhee hee

| Latinmoon a răspuns (pentru KiduZQ):

Biniditat smug

| Ramona000 a răspuns:

Sa ies pe afara

| elyfel a răspuns:

Sa ne jucam, sa stam pe chat, sa ascultam muzica, raspundem la intrebbarile de pe TPU, visam la baieti(noi fetele)happy

| Antoniacopiluța a răspuns:

1.Sa lenevesc
2.Sa ascult muzica
3.Sa dorm
4.Sa ma uit la un film.
5.Sa stau pe facebook.mess.

| CichasEmo a răspuns:

Relaxare!

| KeepCalmAndLove a răspuns:

Facebook,prieteni,tv,mancare!

| hurricaneX a răspuns:

Sa lenevesc, sa ma uit in filme, sa ies in oras, sa stau pe net, sa citesc, sa fac poze si sa ascult multa muzica.

| aehegfaykuyi9ygdydtw43689534 a răspuns:

Stau pe fb sau mess, ies pe afara cu prietenii, ma uit la tv.laughing