| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va place sa faceti cu timpul vostru liber cel mai mult?

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

In timpul meu liber?

Imi place sa citesc, sa ma uit la anime-uri, sa fac photoshop, web design sau chiar si sport daca nu sunt deja obosit dupa niste zile grele.

| AvalohAlyn explică (pentru RainmakerX):

Fain.happy
Ce iti place sa citesti?smug

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Tot ce nu ne da la scoala, carti cu multa actiune sau fantasy.
Deltora Quest a fost faina *am citit-o in engleza*, toate cartile de Stephen King sunt fainute sau cel putin marea majoritate... toate cartile lui Sven Hassel *sunt carti despre al 2-lea Razboi Mondial. Sven Hassel a fost un soldat care a supravietuit dar care a ramas orb. A dictat cartile.

Momentan citesc asta : Abilitati de comunicare Alan Amp
Initial eram ceva gen "Nu citesc eu carti de genul" dar pe parcurs am vazut ca nu sunt chiar aberatii. Sunt lucruri utile pe acolo.

| AvalohAlyn explică (pentru RainmakerX):

Okey.Fain.
Iti recomand si ''Inteligenta emotionala'' de Daniel Goleman.
Te ajuta mult, e foarte apreciata cartea, de multi.happy

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

O am si pe aceasta in format pdf. O s-o citesc, merci mult! happy

| AvalohAlyn explică (pentru RainmakerX):

O duminica placuta, Blitz.

| RainmakerX a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Multumesc la fel, Al! happy

| biadia a răspuns:

Lectura e un mod placut de a iesi din cotidian.