| Senyorul a întrebat:

vreau sa imi cumpar 2 perusi ( o fata si un baiat). Ce nume as putea sa le pun? Eu m-am gandit la Paco si Lola. Voi ce spunet?

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

Oo, imi pare rau pentru papagalul tau.Numele alese de tine suna foarte bine, mai ales numele Lola happy. Alte idei nu am, dar ai putea sa le pui numele la care te-ai gandit tu, sunt perfectewinking.

5 răspunsuri:
| suculete12 a răspuns:

Coco si cocuta

| Senyorul explică (pentru suculete12):

Am avut un papagal coco si mi-a murit azi dimineata sad a trait 5 ani... si cocuta nu suna prea bine big grin

| Senyorul explică (pentru BluishAngel):

Mersy big grin

| BluishAngel a răspuns (pentru Senyorul):

Oo, imi pare rau pentru papagalul tau.Numele alese de tine suna foarte bine, mai ales numele Lola happy. Alte idei nu am, dar ai putea sa le pui numele la care te-ai gandit tu, sunt perfectewinking.

| Muwz a răspuns:

Uite cateva nume:
-pentru baiat:
Niky
Coco
Paco
Miky
Roko
Cocolino
Nikysor
Luca
Riky
-Pentru fata
Toto
Lola
Riky
Kiki
Maia
Lisa
Bella
Funda?

| RazerNaga a răspuns:

Ma eu am 2 perusi am mascul si femela pe mascul il cheama Ricky si pe femela Molly am mai avut o femela si o chema Sammy