| qpAleee a întrebat:

Vreau sa stiu ceva.Hamsterul meu scuipa pe gura rareori coji de mancare de hamsteri dar nu stiu de ce.Imi puteti spune va rog sad.

Răspuns Câştigător
| DenysaEllena a răspuns:

Asa facea si papagalul meuhappydupa ce manca scotea pe cioc un fel de amestecatura cu mei, insa nu era bolnav! intr-un final a murit.dar de batranete..il aveam deja de vreo 6-7 ani, stai linistita nu cred ca hamsterul tau are ceva. poate asa fac eiwinkingmai bine te-ai duce la un medic veterinar cu el, insa nu cred ca are nevoie! pup

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Ce fel de coji? Poate de la ovaz de la alt ceva nu imi pot da seama. El tine acolo mancarea in gușă. Si cand vrea sa manance isi scoate de acolo si decojește mancarea( daca are ce sa decojeasca).

| qpAleee explică (pentru AtateaConditii):

Mananca seminte de hamsteri

| qpAleee explică:

Multumesc mult acum de cand mananca morcovi nu mai scuipa. :*