| Aghireirs a întrebat:

vreau și eu un sfat
As vrea sa cumpar un cățel, cz parul scurt dar sa nu crească foarte mare..cum sunt Bichoni.
Dati-mi ceva rase...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cățel de usturoi. Nu are par deloc, nu mușcă, nu se cere dus sa își facă nevoile, nu trebuie plătit pentru vaccin și nu cumperi mâncare pentru cățel. In schimb vezi că după un timp începe să își schimbe culoarea. La început devine maro, apoi negru și ar trebui sa îl înlocuiești cu alt cățel de usturoi. laughing cică acest cățel alungă vampirii și spiritele rele. laughing

| Denisa0954 a răspuns:

Mai bine ai adopta unul. Sunt atatia amarati in adăposturi si puiuti pe la toate colțurile, si nu ii vrea nimeni. Cei de rasă vor fi adoptați oricum, da le o șansă si la cei ce nu sunt de rasă

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Beagle, mops, yorkshire, bulldog sunt printe cele mai populare rase

| Turtura24 a răspuns:

Teckel! Sunt minunați! Dar da... ar fi frumos să adopți unul dintr-un centru.happy poți găsi un prieten oriunde.