| Alex1555 a întrebat:

Buna tuturor,

Nu stiu daca e locul unde ar trebui sa postez lucrul acesta, dar sunt foarte ingrijorat
Am un motanel de aproximativ 6 luni care s-a pierdut, nu il mai gasesc de 2 zile.
In seara de Vineri (11.11.2011) am ajuns de la scoala, nu l-am vazut prin imprejurimi nu am dat importanta.
Sambata dimineata l-am cautat peste tot in toate coltisoarele l-am strigat, stau la curte am curtea foarte mare (nu stau pe o strada ies direct la sosea)Intrebarea mea este daca se mai intoarce acasa? in curte 100% nu este am sarit si gardul sa caut in curte la vecinul sta in curtea din stanga dar nici acolo nu i-am dat de urma, i-am pus intrebarea si vecineii mele din curtea din dreapta dar a spus ca nu la vazut
Imi poate raspunde cineva va rog cu un sfat sau cu o "speranta" o incurajare o idee unde ar putea fii
Multumesc.

1 răspuns:
| chipicao2 a răspuns:

Poate o sa se intoarca deoarece pisicul bunicilor mei a fost dus pe camp si pste vreo 2 zile a venit singur acasa big grin mai cauta-l odata prin curte poate s-a ascuns nu stiu dar s-ar putea intoarce acasa singur.happy sau ai putea chiar sa pui afise cu elthinking happy