| Capsunica7 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum imi fac mama sa ma lase sa am si eu un catel!? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| PTMLucian a răspuns:

Daca te iei dupa parinti nu mai ai voie sa faci mai nimic, eu iti zic sa faci cum am facut si eu. Strange banii de care ai nevoie pentru a-l cumpara, te duci il cumperi, iar cand o sa te vada cu el nu mai are ce sa iti faca, doar nu il arunca pe geam. Eu mi-am luat un pui de Pitbull si ai mei nu erau de acord, asa ca m-am dus diresct si l-am cumparat si nu au mai avut ce sa faca. Bafta!

| Capsunica7 explică (pentru PTMLucian):

La asta ma gandeam si eu ca tatal meu m-ar putea ajuta! Ca si eu odata fara sa stie mama mi-am luat un papagal cu tata si nu a mai avut ce face...

6 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Spune-i ca o sa ai grija de el si tu il vei hrani si din astea.Mie asa mi-au luat.
Sper sa iti fie de folos.
FUNDA?

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Hey ai incercat? Daca da cum amers?

| Capsunica7 explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Nu, ca mama nu e acasa! O sa incerc diseara! happy

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru Capsunica7):

Sa imi spui raspunsul plizzz...si ce nume ii pui?big grin

| Mellu a răspuns:

Pai,daca nu merge cu :"O sa am grija de el, o sa-l hranesc etc." poti sa o faci madra cu:note bune in primul rand, sa-i promiti ca nu mai faci nimic rau, etc etc etc.