| anonim_4396 a întrebat:

Am o catea bichon de 2 ani si de cateva zile sta cu o jucarie incontinuu. Daca i-o iei, plange, acea jucarie o are de mult timp, nici nu se joaca si nici nu prea mananca. Nici inainte nu manca mult, dar acum mananca si mai putin.Nu stiu ca sa ii fac, ajutor!
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e bolnav, nu ar strica un control la veterinar.
Iar in legatura cu jucaria, daca te-ai juca tu mai mult cu cainele, adica sa te ocupi mai mult de el, atunci nu ar tine atat de mult la aceea jucarie.

2 răspunsuri:
| NoFeelings a răspuns:

Du-l la veterinar, poate fi ceva grav, este prea atasat, poate doar in jucarie vede siguranta...

| JustinDlp a răspuns:

Pai incearca sa petreci mai mult timp cu ea. Si in timp ea se va plictisi de acea jucarie si te va prefera pe tine. Dar nu se exclude si mersul la un veterinar.