| Bogdan_9316 a întrebat:

Vreau sa spun ca am avut doi hamsteri pitici voi povesti mai pe scurt...

- Am avut o femela si un mascul ei mi-au facut pui multi... dar dintr-un timp nu au mai facut. De mai bine de 5 luni max.
- Era Joi 03.10. 2012, am plecat dimineata la liceu, iar cand viu ea a stat in cusca si statea zici ca dormea si nu-mai pun mana sa vad ca ce are. Si il vad ca a intepenit deci a murit. sad
am plans (mi-a dat lacrimile)...

- Acum mia mai ramas masculul, dar acum e suparat ca e singur. dar vreau sa stiu ca pot sa-i cumpar alta femela?
Sau daca ma duc la un magazin de animale sa-l schimb pe mascul? (adica imi eau altii noi)?

Funda!

1 răspuns:
| rebecutzaa a răspuns:

Nu! nu-l chinui pe saracul hamster.nu da masculul in schimb mai bine cumpara o alta femela!